Krajský přebor žactva A 12. a 13.11.

Vydáno dne 14. 11. 2004 (počet přístupů 3315)

V konkurenci 110 plavců ze sedmi oddílů se nejvíce prosadili plavci Motorletu. 17 prvních, 11 druhých a 7 třetích míst. A jako třešnička na dortu pro trenéry navíc i překonaný český rekord třináctiletých žáků na trati 100 m volný způsob.

Nejvíce se o tuto výbornou bilanci přičinili Michal LEDL (91) a Tereza HROMÁDKOVÁ (90). Oba získali 5 zlatých medailí a podíleli se i na vítězstvích našich štafet. Dvě zlaté do bilance oddílu přidal i Pavel PÍCHA (90) a svůj první přebornický titul získal i Viktor VANĚČEK (91). Výborný výkonem si navíc zřejmě vybojoval i svoji první účast na ZMČR žactva.

žáci SK Motorlet A1O 4x5002:04,0PÍCHA Pavel, VANĚČEK, LEDL, PÍCHA Petr

Podrobné hodnocení všech výkonů plavců Motorletu je dostupné pod položkou "MoP výkony" v menu. Výsledky závodu jsou dostupné pomocí programu na Výpis výsledků z Registru výkonů. Tento program by Vám měl umožnit lepší orientaci ve výsledcích jednotlivých závodů a postupně by měl nahradit dosavadní statické výsledkové tabulky. Ty jsme ovšem vytvářeli také s jeho pomocí.